Komunikace

V komunikační divizi se zaměřujeme na strategii značek, kreativu, tvorbu obsahu, PR, sociální média a influencer marketing. Navenek vystupujeme jako Saatchi & Saatchi, Leo Burnett a MSL.

Věříme v sílu kreativity a příběhů. Přicházíme s originálními nápady na jakékoli zadání. Vymýšlíme reklamní kampaně i celé komunikační strategie. Od televizního spotu, přes digitál až po sociální sítě. 

Základem naší práce je strategické plánování. Proto jsme postavili nejlepší strategický tým na trhu, který pokrývá široké spektrum expertíz od pokročilé analytiky a data science přes digitální strategii, kanálovou strategii až po brand planning.

Za našimi kampaněmi stojí zkušení kreativci, kteří vytvářejí úspěšné kampaně pro Plzeňský Prazdroj, Huawei, Coca-Colu, McDonald’s nebo Škoda Auto. Vedle nich máme v týmu i specialisty na sociální média, influencer marketing a PR. Korporátní i to produktové. 

A co vymyslíme, umíme i zrealizovat. V našem (post)produkčním studiu dotáhneme videa a fotky do finální podoby. Včetně střihu, gradingu nebo motion designu.

Klíčoví lidé

Jaroslav Malina

Chief Communications Officer

Nastia Ladina

Business Director, Leo Burnett

Radek Vítek

Business Director, MSL

Zuzana Kukačková

Business Director, Saatchi & Saatchi

Tomáš Preněk

Head of Strategy

Nikola Foktová

Creative Director, Leo Burnett

Petr Roth

Creative Director

Kosta Schneider

Creative Director Czech Republic & Ukraine

Adéla Vašíčková

Head of Influencer Marketing

David Bárta

Head of Content

Naše značky