Jsme nový typ komunikační skupiny. Experti na kreativu, média, data i technologie, kteří pracují jako jeden tým. Společně pomáháme klientům budovat silné značky a vítězit ve světě platforem. Náš přístup Power of One je založen na integraci všech marketingových disciplín do jednoho celku. Díky tomu dokážeme poskytovat komplexní služby a stavět klientské týmy na míru vašim potřebám.

Služby

Vedení společnosti

Tomáš Varga

Chief Executive Officer

David Krňák

Chief Media Officer

Gabriel Zábušek

Chief Technology Officer

Jaroslav Malina

Chief Communications Officer

Barbora Čermáková

Chief Talent Officer

Lucie Mikolášková

Chief Financial Officer

Naše síť

Jsme součástí třetí největší komunikační skupiny na světě. Publicis Groupe působí na více než 100 trzích a pracuje v ní 96 000 lidí. Skupina byla založena v roce 1926 a dnes patří ke světovým lídrům v oblasti businessové a marketingové transformace. Sídlo Publicis Groupe je ​​​​​na pařížské Champs-Elysées. 

V čele Publicis Groupe stojí od roku 2017 Arthur Sadoun. Pod jeho vedením přecházíme z původní holdingové struktury na nový integrovaný model Power of One. Díky němu mají klienti přístup k nejlepším službám a lidem z celé naší skupiny. Na globální úrovni sdílíme také udržitelné hodnoty a výzvy v oblasti společenské odpovědnosti.

Artur Sadoun

Chairman & CEO Publicis Groupe

Publicis Groupe is seamlessly connected through the Power of One, to partner with our clients, to make them Win in the Platform World.

O inovacích v marketingu píšeme na F5 mag.

Přečtěte si nejnovější články