Objevte EasyLife

EasyLife je nová datová platforma pro efektivní řízení marketingových aktivit. Umožní vám snadno spravovat kampaně, sledovat vývoj značky v čase a měřit dopad reklamy na byznys. Komplexně a napříč mediatypy. To vše díky unikátní integraci dat z desítek platforem
na jedno místo. S EasyLife teď budete mít všechna důležitá data vždy po ruce.

Jak EasyLife vznikl

Fragmentace médií je jednou z největších výzev, kterým značky v současnosti čelí.
Media mix dnes tvoří desítky kanálů, které generují obrovské množství dat roztříštěných v izolovaných marketingových platformách. To značně komplikuje efektivní řízení kampaní i jejich přesné vyhodnocování. Chybí ucelený pohled a orientace v datech je časově náročná. 

V Publicis Groupe jsme se to rozhodli změnit. Vytvořili jsme unikátní platformu EasyLife, která díky integraci marketingových dat posouvá správu kampaní na novou úroveň.
Abyste měli místo procházení tabulek více času na to skutečně důležité:
dlouhodobou strategii a růst vašeho byznysu.

Proč budete EasyLife milovat

Všechna data na jednom místě

V EasyLife najdete pohromadě všechny mediální plány a postbuy reporty, sales data, brand data i data z trhu z desítek platforem jako Kite, Meta, Google, AdMeter, Data Analyzer, TikTok, Sklik, Adform, LinkedIn a další.

Přehledné uživatelské prostředí

V EasyLife máte data z různých platforem v jednotné standardizované podobě. Najdete zde přehledné grafy, vizualizace i dlouhodobé časové řady, které si můžete přizpůsobit vlastním potřebám.

Pravidelná aktualizace

S EasyLife máte po ruce vždy nejnovější čísla. Data jsou aktualizovaná na denní bázi a samozřejmostí je i jejich automatické zálohování.

Lokální řešení

EasyLife vznikl v pražské pobočce Publicis Groupe. Platforma je tak plně lokalizovaná pro český trh a umožňuje přizpůsobení funkcí na míru potřebám vaší značky.

Snadné stahování reportů

Platforma EasyLife umožňuje jednoduchý export tabulek i vizualizací do různých formátů. Důležitá data a grafy tak máte k dispozici v podobě, jakou zrovna potřebujete. 

Chcete vědět víc? Napište nám!